Historia

Nowoczesne firmy budowlane oraz administracje obiektów biurowych powierzają wszelkie prace związane z utrzymaniem czystości na placach budowy i na terenie nowych obiektów wysoko wyspecjalizowanym firmom usługowym.

Nasza firma starają się sprostać wymaganiom rynku i stanąć na wysokości powierzonych zadań.
Dostosowujemy się do indywidualnych wymagań naszych zleceniodawców , uwzględniając także charakter obiektu ( handlowy , biurowy ) , oraz jego wielkość i przeznaczenie.

O potencjale Firmy Snitko świadczy fakt , iż od dnia powstania objęła swoimi usługami powierzchnię kilkuset tysięcy metrów kwadratowych.


Istniejemy już od 1987 roku i stale podnosimy poziom świadczonych usług.

Specjalizujemy się w kompleksowym sprzątaniu nowo powstałych obiektów po zakończeniu budowy , w jej trakcie , oraz w okresie eksploatacji .

Współpracowaliśmy z wielkimi firmami budowlanymi , takimi jak : PORR , ILBAU, UNIWERSALE, ROGNER , HYDROBUDOWA , i u ich boku zdobyliśmy bogate doświadczenie i sprawdziliśmy się jako prężna i solidna firma usługowa.

Właśnie te doświadczenia składają się na nowoczesność , profesjonalizm i wiarygodność FIRMY SNITKO , a także pozwalają kompleksowo zrealizować każde zadanie.strona główna | specjalizacja | referencje | historia | kontakt | ksmb serwis